Letní příměstský tábor je opět tady

Letos to bude náš druhý ročník, tudíž to bude mnohem lepší. 🤩

Příměstské tábory budou probíhat ve dvou termínech a to

 1. 12.7.-16.7 a
 2. 9.-13.8. 2021

Tábor je pro všechny děti ve věku od 6-12 let.  😊

Program bude zaměřený stejně jako loni na sport a sportovní hry, různé kooperační hry a opět se děti mohou těšit na různé výlety, minigolf a mnoho dalšího.  🤩🤩

V rámci našeho přímestského tábora mají děti zajištěny teplý oběd, odpolední svačinu a pítí.

Cena příměstkého tábora je 2.300,- a je v něm zahrnutý program pro děti od 8:00 do 16:00, strava a pití. 🤗🤗

Pro více informací nebo přihlášku nám napište na e-mail: info@better-fitness.cz. Počet míst je omezený, tak dlouho neváhejte a přihlaste vaše dítko, co nejdříve.

Těšit se na vás bude celý team Beter Fitness 😉

Jelikož cvičení je pro nás vše, máme to rádi a v tomto odvětví se pohybujeme denně, několik z vás se na nás obrátilo s prosbou o pomoc, jaké vybavení si vybrat domů, či jestli tohle a tamto nepůjde opravit a tak různě …

A tak bychom rádi tuto pomoc nabídli Vám všem. A tak, pokud řešíte v tomto tématu:

 1. Koupě nového vybavení  (od pomoci vybrat vhodný typ až po celkové zajištění a dodání zboží)
 2. Servis vybavení, které již máte (pravidelná údržba, opravy, předprodejní servis)
 3. Prodej Vašeho vybavení

… neváhejte se na nás obrátit, velmi rádi Vám pomůžeme. Opravíme vše, co je potřeba pro bezproblémový chod strojů (běžecké pásy, rotopedy, posilovací věže a další). Stroj k nám nemusíte ani vozit, jelikož víme, jak jsou některé věci náročné na přemísťování – zastavím se u Vás.

Zavolejte nám na tel.: +420777881204 či nám napište e-mail na info@better-fitness.cz a společně si vše domluvíme 🙂

Dhruven Fitness Equipment Repair & Sevices, Greater Noida - Treadmill Repair & Services in Noida, Delhi - Justdial

Nařízení vlády

uzavřít veškeré sportoviště, fitness centra, posilovny a bazény, se dotklo spoustu podniků včetně nás. V současné době je to již rok, kdy máme s přestávkami zavřeno. Nemusíte se ničeho bát, jelikož jsme všem klientům zmrazili permanentky a tak nikdo z vás o nic nepřijde. Kdy se opět uvidíme je v současné době velmi těžké říct, ale můžeme doufat, že to bude snad brzy.

A i když je zavřeno, snažíme se pro Vás připravit další nové věci:

 • předěláváme celou saunu, stěhujeme ji do nové místnosti, bude přístupná všem
 • rozšířili jsme možnosti vstupu, nově i mimo otevírací dobu díky vstupu na čipovou kartu – DENNĚ 6:00 > 22:00 (včetně statních svátků i víkendů)
 • ve velkém sále vzniká nové zázemí – pro BOJOVÉ SPORTY – speciální podlaha, zrcadla, boxerský ring, žiněnky na zdech, boxovací pytle a další > A TO VŠE BUDE PŘIPRAVENÉ JAK PRO DOSPĚLÉ, TAK I PRO DĚTI! (sledujte novinky na stránkách a brzy se dozvíte více)
 • plánujeme (pokud to situace dovolí) na léto opět TÁBORY PRO DĚTI a to v několika termínech (sledujte novinky na stránkách a brzy se dozvíte více)
 • upravíme celý rozvrh skupinových lekcí včetně ceny za vstupy (budeme se soustředit hlavně na jednorázové vstupy)
 • chystáme již třetí ročník BEACH VOLEJBALU smíšených družstev na místním koupališti Dřenice a opět se super cenami pro hráče

Bohužel ne vše se nám daří uskutečnit, jak bychom chtěli, jelikož nejsme kouzelníci, a tak dělám, co zvládneme (např. poprvé po 7 letech jsme letos nedělali fitness dovolenou na Kanárských ostrovech, ale určitě se k jejímu pořádání vrátíme). Máme spousty plánu a doufáme, že až to bude vše možné, opět se uvidíme u nás a pořádně si zacvičíme. Zatím se držte a brzy naviděnou 🙂