Chceš se sebou něco udělat? Právě teď je ten správný čas!

Vyber si pro sebe balíček a pusť se do toho! A co každý balíček obsahuje?

 • Neomezený vstup na 3 měsíce do fitka
 • Vstupní diagnostiku celého těla včetně měření tělesných hodnot
 • Jídelníček na míru
 • Péče 24/7
 • Soukromé lekce s osobním trenerém 

Počet balíčků je omezený, takže neváhejte a včas si vyberte – můžete pro sebe a nebo pro svého blízkého, kterému uděláte obrovskou radost. Pro všechny podrobnější informace nám napište e-mail na info@better-fitness.cz nebo nás kontaktujte na telefonu 777603776.

Přijďte na den s jógou 16. listopadu od 12:00 a vyzkoušejte několik druhů jógy, meditaci a ochutnejte zdravé domácí pečení a saláty.

Rezervujte si své místo ještě dnes telefonicky na 777603776, e-mailem na info@better-fitness.cz a nebo osobně u nás na recepci. Kapacita je omezená. Cena semináře je 750Kč.

Těšíme se na Vás – Jana, Bára a Kačka.

 

Na září Vám přinášíme NOVINKU, tedy ne jednu, abychom si řeklu narovinu, ale to si probereme až v jiném článku (avšak máte se opravdu na co těšit – nové hodiny, semináře, výlety, nový rozvrh, nové akce). Ale máme pro Vás něco skvělého, zábavného a hlavně něco, po čem jste se ptali již delší dobu a u nás v Chebu to opravdu chybělo – pravidelné kurzy POLEDANCE! 

Kurz nám povedou dvě zkušené tanečnice, která vás provedou od úplného základu až po úžásné kousky. Připravujeme 4 kurzy do kterých se bude moci přihlásit, ale pozor, kapacita každého kurzu je omezená. Do kurzu se může přihlásit kdokoli, jelikož poledance v Chebu ještě nikdy nebyl, nemusíte se bát, že by jste tápali v začátcích mezi tím, co ostatní už by to dávno uměli – to právě vůbec ne. Celý kurz bude trvat 12 týdnů a bude končit až v prosinci před Vánoci.

Termíny pro kurzy, které startují od 23.9.2019: 

 • Kurz 1 – PONDĚLÍ 17:00 – 18:00
 • Kurz 2 – PONDĚLÍ 18:00 – 19:00
 • Kurz 3 – STŘEDA 17:00 – 18:00
 • Kurz 4 – STŘEDA 18:00 – 19:00

Časově limitovaná cena za celý kurz je 1.900Kč (tato cena platí pouze při úhradě kurzu do 31.8.2019) – takže za včasnou registraci se dá ušetřit nějaká ta koruna, což se hodí každému.

Normální cena platná od 1.9.2019 bude 2.100Kč.

Pro veškeré informace se prosím obracejte na nás prostřednictvím našich www stránek, e-mailu, FB, Instgramu, telefonicky či osobně u nás na recepci.

MÁME TU PRO VÁS DALŠÍ ROČNÍK GRAN CANARIA FITNESS DOVOLENÉ NA NOVÉM OSTROVĚ (6. ročník mimochodem)

 • Destinace: hotel Lanzarote Village ****, město Puerto del Carmen, ostrov LANZAROTE
 • Termín: 10.1.2020 – 14.1.2020
 • Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s polopenzí
 • Doprava: Tak na rovinu, jak jinak než letecky – je to fakt dálka jet autobusem 😀
 • Cena: 480€ (cena obsahuje kompletní ubytování včetně stravy, dopravu letecky + autobus do hotelu a z hotelu na letiště, služby a program 2 trenérů)

Tato akce je vždy originální a vyjmečná. Je plná pohybu a jedinečných zážitků, které se jen tak někde nedají zažít. Kapacitu jsme pro letošní ročník stanovili na 10 míst – tedy vůbec nečekejte a nepřemýšlejte, prostě se podívejte do kalendáře a hned oznamte v práci, že si berete dovolenou. Čeká Vás super pobyt u moře s programem, výlety, poznáváním tamních krajů, lidí, zvyklostí a jídla a hlavně si budete moci v lednu odpočinout od té mrazivé zimy tady v Čechách. Stanovíme si termín zaplacení zálohy ve výši 150€ do 19.8. pro závazné rezervování místa. Pro další informace ná prosím kontakujte osobně, e-mailem či telefonicky.

LANZAROTE VILLAGE HOTEL

Nejsme obyčejné fitness, kam si jen příjdete něco odcvičit. My se snažíme pro Vás vytvářet nový svět se spoustou možností. Tato rozmanitost je pro nás důležitá, protože se v ní odrážíme my, kteří to pro Vás všechno děláme. Chceme, aby nás naše práce bavila a tak bude poznat, že to děláme rádi a vzhledem k Vašemu zájmu vidíme, že Vás to také baví.

Takže jediná otázka je >>>>>>>> KDO S NÁMI POJEDE ???? <<<<<<<

Již 5 ročník této super akce se nám odehrál tento leden, opět na ostrově GRAN CANARIA, kde jsme i letos zažili super slunce, skvělou partu lidí, hodně cvičení a moře zážitků. Mrkněte na video níže 🙂

Super akce na letní prázdniny. Wellnes víkend plný cvičení, relaxace a zážitků.

Vytvořili jsme pro Vás super víkend, kde si užijeme odpočinek spojený se cvičením pod vedením trenéra, ale ne jen tak v nějakém fitku, ale v krásné přírodě Krušných hor.

Termíny: 26.10-28.10.2019

Kapacita: 10 lidí

Ubytování: SPA POD JAVORY (Nový Fojtov 40) s plnou penzí

Cena: 3.400Kč za osobu (1.199Kč za vaše ratolesti ve věku 2-12 let)

Uděláme to spíše mírnějšího charakteru, kde s námi mohu být i úplní začátečníci ve cvičení a nemusí se bát, že by fyzicky nestačili – a to platí i pro vše děti

V ceně máte zahrnuté veškeré služby trenéra, který s Vámi bude po celou dobu pobytu. Připravuje pro Vás program jak na cvičení, tak i vedlejší aktivity. Cena také obsahuje vstup do bazénu v areálu a možnost minigolfu či tenisu. Jelikož se jedná o super cenu ,,LAST MINUTE“!!!, potvrzení rezervace je nutné, co nejdříve. Tak hnedka koukněte do kalendáře, kdy máte volno a na nic nečekejte, kapacita je omezená.

Veškeré dotazy, prosím, směřujte prostřednictvím e-mailu či osobně u nás ve fitness na recepci.

Po delší době jsem se dostal s trochou času k počítači a chtěl jsem se Vámi o něco podělit. Prošel jsem sbírku fotek a videí z naší rekonstrukce a uvědomil jsem si, že jsme to ještě nikomu pořádně neukázali.

Než se na celé video podíváte, chtěl bych za nás nás všechny poděkovat vlastně všem, kteří nám s tím pomáhali, kteří se na tom podíleli. Někdo nám pomohl finančně, někdo nám pomáhal na stavbě, když přišel z práce, někdo dovezl autem materiál, někdo pomáhal stěhovat a spousty další lidí pomáhalo se vším možným, a my si uvědomujeme, že bez Vás všech bychom to ani náhodou nedokázali. 

Celý náš projekt a celé naše usílí jsme nevynaložili pro získání hmotných statků či jiných věcí, ale protože nás tahle práce baví, jsme rádi mezi lidmi a věříme ve zdravý pohyb. Nechceme sedět pořád na gauči a jsme nesmírně vděčni, když můžeme někomu pomoc se změnou, aby se cítil lépe. Na ten gauč nesedáme ani o víkendu, protože většinu volného času trávím na školení, seminářích, akcích a soutěžích, abychom neustále získavali zkušenosti a vědomosti, kteří ostatní nemají.

Už na začátku nám bylo jasné, že chceme vytvořit jedinečné místo, které v našem městě není. Žádné obyčejné staré fitko, kde můžete zvedat jen nějaké ,,železo“, jako jich už je několik, ale místo s energií, kde kromě cvičení máte vše ostatní – kurzy, semináře, skupinové lekce, čertsvé a zdravé občerstvení, přátele, smích a atmosféru našich bláznivin. Vlastně vše, co v našem fitku najdete, je pouhým odrazem nás.

Takže ještě jednou Vám děkujeme  a doufáme, že se opět brzy u nás uvidíme.