Super akce na letní prázdniny. Wellnes víkend plný cvičení, relaxace a zážitků.

Vytvořili jsme pro Vás dva suprové víkendy, kde si užijeme odpočinek spojený se cvičením pod vedením trenéra, ale ne jen tak v nějakém fitku, ale v krásné přírodě Krušných hor.

Termíny: 9.-11.82019 / 23.-25.8.2019

Kapacita: 10 lidí

Ubytování: SPA POD JAVORY (Nový Fojtov 40) s plnou penzí

Cena: 3.400Kč za osobu

Máte na výběr ze dvou termínů :

  • jeden termín uděláme spíše mírnějšího charakteru, kde s námi mohu být i úplní začátečníci ve cvičení a nemusí se bát, že by fyzicky nestačili (9.-11.8.).
  • Druhý termín bude spíše pro ostřílené ,,cvičence“, kde teda už bude pořádná dřina a makačka (23.-25.8.).

V ceně máte zahrnuté veškeré služby trenéra, který s Vámi bude po celou dobu pobytu. Připravuje pro Vás program jak na cvičení, tak i vedlejší aktivity. Cena také obsahuje vstup do bazénu v areálu a možnost minigolfu či tenisu. Jelikož se jedná o super cenu ,,LAST MINUTE“!!!, potvrzení rezervace je nutné, co nejdříve. Tak hnedka koukněte do kalendáře, kdy máte volno a na nic nečekejte, kapacita je omezená.

Veškerté dotazy, prosím, směřujte prostřednictvím e-mailu či osobně u nás ve fitness na recepci.

K této super akci není co dodat. Prostě 20% sleva na 2 NEOMEZENÉ měsíce ve fitku, kde můžete chodit na skupinové lekce či si užívat volnosti a cvičit si sami dle libosti v #BEARFOOT traning centre (v sekcích crossfitu, silové, klasické a další).

 

Akce platí na prázdninové měsíce červenec & srpen. Permanentka lze zakoupit do 31.7.2019.

Takže mám pro vás zprávu: SEHNAL JSEM MALLORCU!!! Ale když říkám sehnal, tak říkám, že absolutní dělo !!! Loni jsme byli za 450€ s polopenzí mimo sezónu, ale JÁ TEĎ ZAŘÍDIL V SEZÓNĚ ALLINCLUSIVE ZA STEJNÉ PENÍZE !!!! Takže jakej jsem coooooo????🥇🥇🥇

Info:

  • Hotel MLL CARIBBEAN BAY – S’Arenal, Mallorca
  • Termín 8.9.-12.9. Dvoulůžkové pokoje s allinclusive
  • Letecky z NorimberkaCena je 450€ za osobu
  • Kapacita 10 lidí

Cena obsahuje – letenky, ubytování, stravu, program od mě (cvičení různého charakteru, zábava ….). V ceně není doprava z Chebu na letiště a zpět a cestovní pojištění.

Takže kdo chce letět, ZÁVAZNĚ záloha 150€ do 7.3. nejdéle.

Jedna se o akci pro klucí i holky, takže jako loni, vezměte si sebou klidně to s čím zrovna chodíte ✌🏻 Bližší info na recepci a nebo se nám ozvěte – facebook, e-mail, telefonem 777 603 776.

Po delší době jsem se dostal s trochou času k počítači a chtěl jsem se Vámi o něco podělit. Prošel jsem sbírku fotek a videí z naší rekonstrukce a uvědomil jsem si, že jsme to ještě nikomu pořádně neukázali.

Než se na celé video podíváte, chtěl bych za nás nás všechny poděkovat vlastně všem, kteří nám s tím pomáhali, kteří se na tom podíleli. Někdo nám pomohl finančně, někdo nám pomáhal na stavbě, když přišel z práce, někdo dovezl autem materiál, někdo pomáhal stěhovat a spousty další lidí pomáhalo se vším možným, a my si uvědomujeme, že bez Vás všech bychom to ani náhodou nedokázali. 

Celý náš projekt a celé naše usílí jsme nevynaložili pro získání hmotných statků či jiných věcí, ale protože nás tahle práce baví, jsme rádi mezi lidmi a věříme ve zdravý pohyb. Nechceme sedět pořád na gauči a jsme nesmírně vděčni, když můžeme někomu pomoc se změnou, aby se cítil lépe. Na ten gauč nesedáme ani o víkendu, protože většinu volného času trávím na školení, seminářích, akcích a soutěžích, abychom neustále získavali zkušenosti a vědomosti, kteří ostatní nemají.

Už na začátku nám bylo jasné, že chceme vytvořit jedinečné místo, které v našem městě není. Žádné obyčejné staré fitko, kde můžete zvedat jen nějaké ,,železo“, jako jich už je několik, ale místo s energií, kde kromě cvičení máte vše ostatní – kurzy, semináře, skupinové lekce, čertsvé a zdravé občerstvení, přátele, smích a atmosféru našich bláznivin. Vlastně vše, co v našem fitku najdete, je pouhým odrazem nás.

Takže ještě jednou Vám děkujeme  a doufáme, že se opět brzy u nás uvidíme.

Krátký sestřih ze Semináře o bikini fitness, závodění a vše kolem, který proběhl v našem fitness jednu krásnou sobotu. Nové i zkušené závodnice měla na starost naše trénerká Klárka, která sama aktivně závodí a zkušeností má na rozdávání.

Tyto semináře a podobné budeme u nás ve fitness dělat čím dál tím častěji, na různá témata a s různými hosty, kteří Vám předají své znalosti a zkušenosti. Sledujte naše stránky, FB i Instagram, ať Vám nic neunikne a na vše se můžete včas přihlásit.

Slovy naší Klárky z její FB zdi:

Děkuji ještě jednou FIT-PRO CZECH s.r.o. a Lenka Šimková za dárky pro účastnice. ❤️

A největší dík, ještě jednou, Vám dámy ❤️
Spousty z Vás jde až na podzimní soutěže, ale čím dřív s pózováním a prezentací na podiu začnete, tím lépe. ❤️

A někdy je lepší si vyzkoušet více učitelů pózování, než jen toho svého trenéra/ku😉🌹

Vy dámy, co jste se nemohly dostavit kvůli nemoci – nebojte, budu dělat další a snad už Vás ostatní nezkolí žádná nemoc. ❤️

A pro Vás ostatní to platí také ❤️

A ti co nezávodí – alespoň se koukněte na krásné slečny a paní ❤️

Již 5 ročník této super akce se nám odehrál tento leden, opět na ostrově GRAN CANARIA, kde jsme i letos zažili super slunce, skvělou partu lidí, hodně cvičení a moře zážitků.

I tento ročník nebyl vyjímkou, a tak jsme pro Vás uspořádali cvičení na pláži, výlet s českým průvodcem po celém ostrově, pár měnších výletů do okolních měst a dostatek možností, jak si ten mrazivý leden trochu zpříjemnit. Mrkněte na video níže 🙂

Nejsme obyčejné fitness, kam si jen příjdete něco odcvičit. My se snažíme pro Vás vytvářet nový svět se spoustou možností. Tato rozmanitost je pro nás důležitá, protože se v ní odrážíme my, kteří to pro Vás všechno děláme. Chceme, aby nás naše práce bavila a tak bude poznat, že to děláme rádi a vzhledem k Vašemu zájmu vidíme, že Vás to také baví.

Takže jediná otázka je >>>>>>>> KDO S NÁMI POJEDE PŘÍŠTÍ ROK ???? <<<<<<<

Sledujte naše stránky, FB a Instagram, ať Vám nic neunikne, protože tahle akce je vždycky hned vyprodaná.