Sny jsme změnili v realitu

Po delší době jsem se dostal s trochou času k počítači a chtěl jsem se Vámi o něco podělit. Prošel jsem sbírku fotek a videí z naší rekonstrukce a uvědomil jsem si, že jsme to ještě nikomu pořádně neukázali.

Než se na celé video podíváte, chtěl bych za nás nás všechny poděkovat vlastně všem, kteří nám s tím pomáhali, kteří se na tom podíleli. Někdo nám pomohl finančně, někdo nám pomáhal na stavbě, když přišel z práce, někdo dovezl autem materiál, někdo pomáhal stěhovat a spousty další lidí pomáhalo se vším možným, a my si uvědomujeme, že bez Vás všech bychom to ani náhodou nedokázali. 

Celý náš projekt a celé naše usílí jsme nevynaložili pro získání hmotných statků či jiných věcí, ale protože nás tahle práce baví, jsme rádi mezi lidmi a věříme ve zdravý pohyb. Nechceme sedět pořád na gauči a jsme nesmírně vděčni, když můžeme někomu pomoc se změnou, aby se cítil lépe. Na ten gauč nesedáme ani o víkendu, protože většinu volného času trávím na školení, seminářích, akcích a soutěžích, abychom neustále získavali zkušenosti a vědomosti, kteří ostatní nemají.

Už na začátku nám bylo jasné, že chceme vytvořit jedinečné místo, které v našem městě není. Žádné obyčejné staré fitko, kde můžete zvedat jen nějaké ,,železo“, jako jich už je několik, ale místo s energií, kde kromě cvičení máte vše ostatní – kurzy, semináře, skupinové lekce, čertsvé a zdravé občerstvení, přátele, smích a atmosféru našich bláznivin. Vlastně vše, co v našem fitku najdete, je pouhým odrazem nás.

Takže ještě jednou Vám děkujeme  a doufáme, že se opět brzy u nás uvidíme.

Podobný příspěvěk
Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *